Autor Wątek: Pierwszch piętnaście żywotów Harry'ego Augusta  (Przeczytany 546 razy)

wojTrek

• NIEZALEŻNY
  • Rezydent
  • *
Pierwszch piętnaście żywotów Harry'ego Augusta
« dnia: Listopad 12, 2015, 04:52:55 pm »
Połykam książki, jak czytam to od deski do deski bez przerwy. Czasem trwa to i z dwadzieścia godzin. Z niecierpliwością oczekuję następnej strony, rozdziału, części, książki. Tak było do czasu lektury książki Claire North.
Jeśli jesteście fanami podróży w czasie a także jeśli podobał się Wam Dzień Świstaka to będziecie więcej niż usatysfakcjonowani.

Jesteście zaiteresowani wymienianiem się propozycjami lektur?

OCampa

• Specjalista Sztabowy
  • *
    • www.ppoz.sklep.pl
Odp: Pierwszch piętnaście żywotów Harry'ego Augusta
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2015, 07:51:05 pm »
Skąd Ty masz czas na czytanie książek? ja znajduję kilkanaście minut przed snem. No czasem trochę więcej. ostatnio skończyłem Zajdla czytać, nawet fajne, chociaż już trochę nie na czasie. Oczywiście , podobnie jak Ty, czytałem Asimova. No i problem z tym, że ciężko znaleźć coś na tym poziomie. No ale nie tylko sci-fi. Z książek polecam 'Gdzie dawniej śpiewał ptak' (depresja gwarantowana), Fabryka Os (wpada w pamięć). A jeśli lubisz przygnębiające, ale nie scifi, to Sumlińskiego 'Niebezpieczne związki B. Komorowskiego'.

Wookie

• Starszy Specjalista Sztabowy
  • *
  • Live Long And Prosper
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2015, 08:50:26 pm »
Ja ostatnio zaraziłem kilka osób Hyperionem Dana Simmonsa. Jestem po dwóch tomach cyklu i jestem zachwycony.
Ugryzienie łosia może być niebezpieczne!!

wojTrek

• NIEZALEŻNY
  • Rezydent
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 14, 2015, 10:29:29 am »
Dzięki,

za waszą namową przeczytam jeszcze raz te książki ;)
Wczoraj zacząłem Szpital Kosmiczny Whitea. Ostatnio przed dziesięciu laty, ale teraz czytam żonie na głos.