Autor Wątek: NOWE FORUM 2013  (Przeczytany 1758 razy)

Wookie

• Starszy Specjalista Sztabowy
  • *
  • Live Long And Prosper
NOWE FORUM 2013
« dnia: Czerwiec 27, 2013, 11:12:11 pm »
W dniu dzisiejszym przemigrowałem forum na nowy silnik. Poprzedni był już przestarzały, co można było zauważyć przy przejściu an nowy hosting, kiedy pojawiały się różnego rodzaju błędy. Przeszliśmy z PHPBB3 na SMF2.

Jesli zauważycie jakikolwiek problem z działaniem forum, dajcie znać. Jeśli macie problem z logowaniem, uczulam na wielkość liter - na tym silniku ma to znaczenie. W razie problemów wiecie jak mnie znaleźć :)
Ugryzienie łosia może być niebezpieczne!!

Wookie

• *
  • Live Long And Prosper
Odp: NOWE FORUM 2013
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2013, 11:41:39 pm »
Na razie jest problem z Awatarami, walcze  :)

Wookie

• *
  • Live Long And Prosper
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2013, 07:22:46 am »
Awatary w końcu działają. Wszystko teraz wygląda ok, Jakby coś się działo, dajcie znać.

wojTrek

• NIEZALEŻNY
  • Rezydent
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2015, 10:59:30 am »
OK, skoro nikt nie komentuje tam, to tu na górze podlinkuję temat. Nie sądzę, by ktokolwiek był przeciwny moim pomysłom. Scotty... http://www.forum.wogf.pl/index.php?topic=977.0

wojTrek

• NIEZALEŻNY
  • Rezydent
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 31, 2015, 10:33:47 am »
Czy to forum umiera? Moje propozycje nie znalazły poklasku, choć sprowadzały się do paru kliknięć myszką. Nie poddaję się, czekam dalej.
Korzystając z okazji życzę wszystkim wam szczęśliwego Nowego roku, spełnienia postanowień noworocznych i sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Tyraelx

• USS POSNANIA - załoga
  • Kadet IV klasy
  • *
  • Live long and Prozac
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2016, 08:19:24 pm »
WojTreku - forum nie umiera, bardziej aktywni jesteśmy po prostu na Facebooku. Końcówka roku zawsze obfituje w masę bardziej palących tematów, związanych ze sprawami prywatnymi/rodzinnymi i nie tylko. Ja osobiście zupełnie sie nie znam na kwestiach technicznych, o czym już wcześniej pisałem, ale podczas kolejnego spotkania flotowego porozmawiamy również o twoich  wskazówkach :)

Live long and prosper w nowym roku!