Autor Wątek: Kupię talie do ST:CCG  (Przeczytany 1477 razy)

Luke

• Gość
  • *
    • http://amarokdesign.pl/
Kupię talie do ST:CCG
« dnia: Maj 07, 2013, 05:00:43 pm »
Witam!

Witam wszystkich, jestem nowy na forum  ;) . Bardzo dawno (jeszcze w czasach świetności Deciphera) chciałem zacząć grę w ST:CCG, jednak nie miałem okazji i przyjemności zagrania w tą karciankę (nie było w Rzeszowie żadnych konkretnych graczy, nie wspominając już o scenie turniejowej).

Chciałbym zakupić dwie grywalne talie, które wprowadziłyby mnie w świat ST:CCG. Ewentualnie kupić całą kolekcję kart aby mieć możliwość składania talii. Czy ktoś z Was chciałbym się pozbyć swoich kart, ewentualnie polecić mi jakiś sklep/osoby, które pozbywają się ST:CCG? Może być również zagraniczny kontakt, chociaż wolałbym to "załatwić" u nas w Polsce :)

PS. Nie zauważyłem działu "Kupię/Sprzedam/Zamienię". Proszę o ew. przeniesienie tematu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Wookie

• Starszy Specjalista Sztabowy
  • *
  • Live Long And Prosper
Re: Kupię talie do ST:CCG
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2013, 07:46:44 am »
Witamy na pokładzie :)
Myślę, że najlepiej skontaktuj się z Ocampą (albo on szybciej skontaktuje się z Tobą:P ) zawsze powtarza, że ma kilka kart na sprzedaż :)
Ugryzienie łosia może być niebezpieczne!!

MAVIS

• USS POSNANIA - sympatyk
  • Specjalista Sztabowy
  • *
Re: Kupię talie do ST:CCG
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2013, 09:56:56 am »
Ja gdzieś w mojej szafie mam jeszcze startery Voyagerowe i jakieś nieotwarte boostery (tylko już nie pamiętam jakie).
To tak jakby co. Konkretnie to bym musiał zagłębić się w czeluści szafy... mam nadzieje że nie trafie do Narnii...