Autor Wątek: Rezygnacja  (Przeczytany 1082 razy)

iBorg

• Kadet IV klasy
  • *
Rezygnacja
« dnia: Sierpień 01, 2012, 02:25:27 pm »
Z przyczyn osobistych, które pojawiły się niedawno (od razu wyjaśniam, że nie chodzi tutaj o głupią sprzeczkę jaką mieliśmy z Bartkiem na Trek Sferze), niniejszym rezygnuję z członkostwa w WOGF-ie. Oczywiście przed odejściem rozliczę się z Mirkiem w kwestii składek do końca roku oraz dopilnuję dokończenia rączek zleconych Bat'lethów, tak by nie przysporzyć niepotrzebnych problemów. Nie wyprowadzam się z Poznania, nie mam także zamiaru zrywać kontaktów, tak więc z pewnością jeszcze się spotkamy i kto wie - może jeszcze coś stworzymy razem. Tymczasem chciałbym podziękować za wszystkie świetne momenty w klubie, za - jakby nie patrzeć - dwa rewelacyjne konwenty i sporo imprez które przeżyliśmy razem. Będzie mi brakować comiesięcznych spotkań i mam nadzieję że się nie obrazicie, jeśli czasami na nie wpadnę.
Live Long & Prosper!

iBorg
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »
Jsme Borg, odpor je marný, budete asimilováni!!![/color]

raider71

• Technik I klasy
  • *
Re: Rezygnacja
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2012, 11:10:32 am »
Chciałbym złożyć rezygnację z posiadanych przeze mnie funkcji oraz członkowstwa w WOGF-ie, ze względu na działania klubu, które są niezgodne z moim sumieniem i nie chcę, aby opinia klubu była powiązywana z moją własną.
Dziękuję wam za kilka lat współpracy oraz życzę owocnej przyszłej pracy i aby wam się układało jak najlepiej.
Drugi oficer i sekretarz,
Łukasz "Raider" Krakowiak
"...You can just turn into a couch!" - Quark

OCampa

• Specjalista Sztabowy
  • *
    • www.ppoz.sklep.pl
Re: Rezygnacja
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2012, 02:20:50 pm »
A jakie to konkretnie działania, jeśli można wiedzieć? Tak pytam, bo decyzja jest zaskoczeniem, chyba,że ja czegoś nie wiem...