Autor Wątek: STO F2P  (Przeczytany 1174 razy)

raider71

• Technik I klasy
  • *
STO F2P
« dnia: Wrzesień 02, 2011, 09:18:24 am »
Co o tym myślicie? Ja osobiście liczę na system podobny do Champions Online czy DDO, a szczególnie liczę na comiesięczne Cryptic Pointy :) Już trochę mi się zdarzało ich kupować, a przy F2P Premium i tak jest godne rozważenia (aktualnie jedno takie mam w DDO i chętnie bym zamienił na lifetime).

Osobiście grając w DDO jakoś odczułem że bez premium po pewnym czasie po prostu jest problem. Przede wszystkim dostęp do wszystkich adventure packów. W ten sam sposób jest z Champions Online (przynajmniej z tego co piszą na: http://http://champions-online.com/f2p_matrix).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »
"...You can just turn into a couch!" - Quark

MAVIS

• USS POSNANIA - sympatyk
  • Specjalista Sztabowy
  • *
Re: STO F2P
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2011, 11:01:02 am »
Ja jestem Ciekawy, co dadzą graczom z Lajftajmem ?

Wookie

• Starszy Specjalista Sztabowy
  • *
  • Live Long And Prosper
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2011, 11:53:11 am »
Jako ktoś kto lifetime'a nie posiada, to się ciesze. Osobiście grałem w LOTR Online w takim trybie i było OK. Nawet nie wydając realnej kasiory można było uzbierać odpowiednią ilość punktów, żeby sobie jakiegoś quest packa po jakimś czasie kupić. Dla mnie bomba :ok:
Ugryzienie łosia może być niebezpieczne!!

Wookie

• Starszy Specjalista Sztabowy
  • *
  • Live Long And Prosper
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2012, 11:59:29 am »
wczoraj minął tydzień od otwarcia F2P dla graczy, którzy kiedykolwiek mieli wykupiony abonament i trochę potestowałem sobie grę po tych zmianach. Moim zdaniem jest nieźle. Poziom trudności trochę się zwiększył, moim zdaniem jest to im plus. W końcu na poziomie Advanced ciężko jest ubić bosa w walce kosmicznej, czasami może nawet ubić i to kilka razy, zanim się go rozniesie. Konwersja na konto tzw. Silver przeszło bez zarzutu, co więcej tak jak obiecał Criptic, te wszystkie Feature'sy, które konto miało zostały zachowane. Nowe rzeczy typu Duty Officers, czy Dilithium wydają się OK. Na minus mogę natomiast zaliczyć zniknięcie misji patrolowych oraz zmianę drzewka umiejętności. poprzednie jakoś bardziej mi odpowiadało.  Na razie tyle:) Do zobaczenia gdzieś w naszej galaktyce:)
Ugryzienie łosia może być niebezpieczne!!